Всім миром на суботник вийшли в селах Яковлівка та Степове Роздільнянського району

Активно пройшов суботник на території Яковлівської сільради. У ньому були задіяні колективи всіх сільських установ, депутатський корпус, учні місцевої школи та всі небайдужі яковлівчани. Дружно, з необхідним інвентарем люди вийшли на прибирання узбіччя доріг, стихійних смітників, кладовищ, паркової зони та прибудинкових територій.

Порядок наводився під пильним керівництвом сільського голови Валентини Павличенко, яка з особливою відповідальністю ставиться до чистоти та охайності у селі. Саме тому, коли після проведення суботника біля облаштованого загальносільського смітника був помічений ящик зі сміттям, викинутий при самій дорозі (не в котлован, призначений для непотребу), почалися пошуки його господаря. Зайняли вони зовсім небагато часу. Порушник громадського порядку був знайдений, його змусили прибрати сміття та попередили на майбутнє, як має поводити себе свідомий громадянин.

Яковлівська сільська рада.

Впорядковано святе місце села

Щороку перед Великоднем народ традиційно прибирає не тільки вулиці села, а й впорядковує кладовища – це вшанування пам’яті покійних.

Степова сільська рада, на чолі з головою С.В. Котом, за допомогою небайдужих людей: О.М. Лосєва, В.О. Чеховського, М.В. Саульченко, М.Т. Швець, Л.І. Новицької, А.І. Балабанова, М.І. Трунька, О.С. Недова, В.В. Гринчака, Р.В. Спільчака, С.А. Кот, П.М. Любчака, В.О. Степко, В.О. Усенко, М.І. Шнира, О.І. Жизницької, С.О. Кравця, Р.С. Кравця, С.С. Кравця,
Л.А. Алашина, С.В. Гаврильченка, встановили бетонну огорожу фасаду сільського цвинтаря.

Моральний обов’язок кожного громадянина – долучатися до впорядкування цього святого місця, тому щороку тут проводять санітарну вирубку кущів.

Мешканці села Степове дуже вдячні сільському голові С.В. Коту і всім, хто займався цими важливими справами.

Степова сільська рада.

Залиште свій коментар