Всі вивільнені кошти мають бути направлені на допомогу ЗСУ!

Голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з заступниками РВА провели нараду з головами територіальних громад району та старостами.
Сергій Приходько довів учасникам наради, що сьогодні гостро стоїть питання забезпечення належного рівня обороноздатності України в умовах протидії повномасштабної військової агресії на території України з боку російської федерації. Виконання завдання підвищення рівня спроможностей сил оборони країни та забезпечення раціонального витрачання бюджетних коштів, ефективне функціонування та розвиток системи закупівель є нагальною потребую держави.
Очільник району підкреслив, що при формуванні місцевих бюджетів на наступний рік треба враховувати вимоги робочої групи «Прозорість та підзвітність» Одеської ОВА, яка контролює видатки бюджетів. До складу цієї робочої групи входять представники обласних управлінь СБУ, прокуратури, Нацполіції, Бюро економічної безпеки і НАБУ.
Також, учасникам наради доведені рекомендації щодо ліквідації можливого вчинення корупційних дій. І основне завдання – відмова від не першочергових потреб. Всі вивільнені кошти мають бути направлені на допомогу ЗСУ.

Залиште свій коментар