Об’єднавши зусилля, вперед до Перемоги!

У  Роздільнянському Палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України та  Міжнародного дня волонтера. Ці два свята нерозривно пов’язані між собою і символічно, що день волонтера відзначається напередодні Дня Збройних Сил України. З початком повномасштабної війни в Україні волонтерська роль чітко визначена і, насамперед, – це допомога військовим у боротьбі з ворогом та цивільним, які постраждали від вторгнення рф.

Волонтери допомагають українським воїнам ще з перших днів російської агресії проти України у 2014 році. Вони стали побратимами та посестрами, найближчими союзниками військових у боротьбі проти російських окупантів. Волонтери шукають, знаходять, купують і доставляють бійцям потрібну техніку і обладнання, які їм потрібні в найкоротші терміни. Передають солдатам в окопи домашні смаколики, щоб підтримати їх своєю турботою.

З вітальними словами до присутніх звернулися: заступниця голови Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Шличок, депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко, секретар Роздільнянської міської ради Тетяна Антонова-Левченко, заступниця голови Роздільнянської районної ради Альона Александрова, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко, а також військові однієї з частин Одещини.

Найактивніших волонтерів та військових відзначили почесними грамотами та подяками. Музичний супровід заходу забезпечив творчий колектив «Зоряни» Роздільнянського Палацу культури, під керівництвом Володимира Василенка.

Наш кор.

Залиште свій коментар