Всеукраїнський флешмоб #руханкасили

Увага всім!
Міністерство освіти і науки разом з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС” за сприяння Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?» реалізують низку активностей з нагоди дня Ментального здоров’я-2023 й запрошують освітян та всіх зацікавлених долучитись.
👫Тож вже 10 жовтня, у вівторок, буде проведено Всеукраїнський флешмоб #руханкасили.
У 2022 року відбувся подібний Всеукраїнський флешмоб, у якому взяли участь 5224 дитини. Кількість учасників було зафіксовано Національним рекордом України як найбільшу кількість дітей, які взяли участь у флешмобі до Дня психічного здоров’я. Цьогоріч організатори планують перевершити цей рекорд.
Заклади освіти, які стануть учасниками Національного рекорду України, отримають сертифікат в електронному вигляді про участь від ГО «Рух Олександра Педана “JuniоrS», а також «Ментальне здоров’я дітей під час війни». Крім цього, рекомендовано провести урок із ментального здоров’я (для учнів 1-6 і 7-11 класів).
Всі активності будуть транслюватися на YouTube-каналі JuniorS,
Youtube Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і на Facebook-сторінці Міністерства освіти та науки України.
Ну що, заклади освіти Одещини, поб’ємо минулорічний рекорд? Разом!!! Фото/відео, як завжди, чекаємо на електронній пошті: natalya26101985@ukr.net.
Джерело: Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар