З Днем художника, шановні митці!

У другу неділю жовтня в Україні відзначають День художника. Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки Вашій подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Ваші твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди.

Минулої пʼятниці на базі виставкового центру у м. Одеса відбулися урочистості з нагоди свята. Митців Одещини привітав голова Одеської обласної організації художників України Анатолій Головченко.


Поздоровили художників з професійним святом і представники від Роздільнянщини: редакторка районної газети “Вперед”, депутатка міської ради Наталія Буковська та завідувачка народного історико-краєзнавчого музею Оксана Цимбалюк.

Наталія передала вітання від начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька і вручила подяку за активну громадянську позицію та розвиток мистецтвознавства на Роздільнянщині.

Крім того, за організацію та подарунок місту – 31 витвір мистецтва – голові обласної спілки та художникам вручили подяки від міського голови Валерія Шовкалюка.


Всі роботи взяті на облік Роздільнянського народного історико-краєзнавчого музею, де знайдуть гідне місце і радуватимуть око відвідувачів. У ході святкового заходу була можливість поспілкуватися з авторами робіт, що зробили подарунок Роздільній та сфотографуватися з ними на згадку.

 

 

 

 

 

 

 

Бажаємо митцям творчої наснаги, невичерпної життєвої енергії та творчих злетів. Зі святом!

Залиште свій коментар