Вшанували культпрацівників Роздільнянщини

Культурні досягнення і  традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Роздільнянщина славиться досягненнями культпрацівників, які своєю працею плекають, творять і примножують національну культуру, звеличують громади і мовою мистецтва формують національну свідомість і духовність.

Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну ніхто не знав, як працюватиме культурний фронт. Тому силами культпрацівників була організована потужна волонтерська діяльність. Сьогодні дівчата та хлопці плетуть маскувальні сітки, допомагають внутрішньо переміщеним особам в отриманні гуманітарної допомоги та її сортуванні. Щоб допомогти нашим Збройним Силам, було влаштовано декілька благодійних патріотичних концертів, під час яких збирали кошти, аби допомогти військовим.

З нагоди професійного свята у фойє Роздільнянського Палацу культури привітати культпрацівників завітало керівництво району та міста, в особі заступника начальника РВА Наталії Шличок та міського голови Валерія Шовкалюка. Почесними грамотами та подяками були нагороджені кращі з кращих працівників культури: клубні працівники, бібліотекарі, працівники школи мистецтв.

Згадали і тих, хто вішов у інший світ, але залишив після себе неоціненний внесок у розвиток культури Роздільнянщини. Соліст театру естради Роздільнянського Палацу культури Максим Чапельський (керівник – Заслужений працівник культури Наталія Пояцика) заспівав Гімн Роздільної, який свого часу написав колишній директор Палацу культури Микола Пояцика, а його син Сергій цього року переклав текст пісні українською. Захід відбувся у привітній атмосфері, з вірою у нашу Перемогу на всіх фронтах, і ось тоді відбудеться найголовніший святковий концерт як для культпрацівників, так і для кожного українця.

 Наш кор.

 

Коментарі

  • Валерия

    Спасибо за такую информацию. Я считаю, что ремонт стиральных машин частный мастер должен делать по доступной цене

Залиште свій коментар