Супер Кубок – у ФК «Кіровець»

Переможець відкритої Першості Роздільнянської міської територіальної громади з футболу ФК «Кіровець» (с. Калантаївка) у матчі за Супер Кубок, який є нагородою поваги та підтвердженням майстерності, минулими вихідними зустрівся з переможцем Кубку громади – командою ФК «Роздільна». Суперники ­ добре знайомі, а це безкомпромісність, боротьба, а для вболівальників – цікава гра.

Як і в недавньому матчі за І місце у Першості МТГ, вирішальним став один гол, який забили калантаївці. Закономірний підсумок цього протистояння. Нагородження команд-­учасниць проводив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк.

На високому рівні спрацювала суддівська бригада у складі: головний арбітр – Олександр Гаврилюк, бокові арбітри – Анатолій Кулаков та Андрій Джупін.

Велика подяка всім командам, які брали участь у цьому непростому сезоні – сезоні на підтримку ЗСУ та народу України. А переможцям – команді ФК «Кіровець» (граючий тренер Влад Гузовський, капітан Сергій Бондаренко, керівники: Володимир Голубков, Олег Гузовський та Анатолій Чебан, голова Калантаївського старостату Михайло Белоус) бажаємо подальших успіхів і здоров’я.

Дякуємо всім працівникам Роздільнянського стадіону «Спартак», на чолі з директором Ігорем Піньковським. Хто-­хто, а вони весь сезон попрацювали на «відмінно» з прийому всіх змагань.

Від усього серця дякуємо жіночому колективу редакції газети «Вперед», зокрема Наталії Буковській, Ларисі Заблудняк та Наталії Сухіній, за їх професіоналізм, оперативність і нашу змогу донести до читачів улюбленої газети «Вперед» правдиву спортивну інформацію.

Дякуємо Роздільнянському міському голові Валерію Шовкалюку, який завжди з нами!

Володимир ЗІМІН,

начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар