Вручатимуть повістки в Одесі тепер під відеозапис

Працівникам ТЦК та соціальної підтримки почнуть видавати бодікамери.

Порядки денний в Одесі, де найбільша кількість скандалів з їх врученням, почали виписувати під відеозапис. Про це повідомила голова прес-центру командування «Південь» Наталія Гуменюк в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За її словами, кожну групу, яка вирушає вручати повістки, почали споряджати боді-камерами, за якими потім розбирають скандальні інциденти.

Коментуючи інцидент біля ринку “Привоз” в Одесі, під час якого військові повалили на землю чоловіка, вона повідомила, що працівникам ТЦК і СП почали видавати камери. Вони мають фіксувати все для необхідних уточнень.

Гуменюк повідомила, що за цим інцидентом розпочали службове розслідування, в рамках якого вивчають “повний формат відео, яке є на бодікамерах груп”.

На уточнювальне питання, чи є ці камери у всіх працівників, керівник прес-центру відповіла, що кожна група ними споряджається.

«Ми над цим працюємо. Оскільки камера – це не обов’язковий елемент, але розуміючи, що ось так можуть розвиватися події, ми використали це як спосіб застереження для того, щоб справді об’єктивно мати можливість оцінити всю ситуацію, якщо така виникла», – заявила Н. Гуменюк.

Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар