Ворог вдарив “Оніксами” по Одесі

Біля села Охотникове Сакського району тимчасово окупованого Криму зафіксували пуски ракет. Через декілька хвилин надійшло повідомлення що Одесу атакували “Оніксами”.

Жителі Криму зафіксували пуски ракет. Інверсивні сліди видно навіть у Сімферополі. Місцевий канал “Кримський вітер” повідомив, що це, ймовірно, пуски “Оніксів”, а також “Іскандера”.

У ніч на Одещину вдруге був здійснений ракетний напад російськими силами, використовуючи ракети “Онікс”. Дві ракети приземлилися на території рекреаційної зони. Про це повідомив речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат  в ефірі телемарафону.

“Повідомляється про загрозу балістики. Тому треба йти в укриття. Балістична ракета, якщо запущена з території Криму, летить доволі таки короткий час. Від старту до прильоту лічені хвилини. Треба це розуміти та негайно реагувати. Тому що балістика – це швидко. Власне таке зараз і відбулося. Ви повідомили, що вже є вибухи. Будемо чекати повідомлень від місцевої влади який тип озброєння був застосований“, – сказав Ігнат.

 Близько 01:00 години Повітряні Сили попереджали про переміщення групи ракет у напрямку Одещини. Одночасно голова Одеської обласної адміністрації Олег Кіпер закликав мешканців Білгород-Дністровського району знаходити притулок у безпечних місцях до завершення атаки.

За інформацією народного депутата Олексія Гончаренка, росіяни атакували судноремонтний завод під Одесою.

Гончаренко повідомив, що атакували судноремонтний завод

Залиште свій коментар