Волонтерський рух як запорука нашої перемоги

Продовжуємо цикл дискусій на соціально важливу тематику сьогодення в умовах воєнного стану. Наступна тема нашого спілкування: «ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ЯК ЗАПОРУКА НАШОЇ ПЕРЕМОГИ».

Ми поговоримо про основні проблеми, які постають перед волонтерами у Роздільнянському районі, буде озвучено, як можна долучитися до волонтерського руху, де можна бути корисним в умовах війни. З’ясуємо, професіоналів якої справи не вистачає у волонтерському русі, розглянемо можливість залучення внутрішньо переміщених осіб до руху.

Для обговорення теми заходу ми залучимо: керівництво та представників відділів районної військової адміністрації, місцевих рад, волонтерських центрів у громадах, громадських організацій, які активно підтримують волонтерський рух, активістів, внутрішньо переміщених осіб та ін.). Чекаємо від вас запитання для дискусії у зручний для вас спосіб, вказаний на картинці. А якщо ви маєте бажання взяти безпосередню участь, зв’яжіться з нами! Про дату та час проведення онлайндискусії повідомимо згодом.

            Редакція газети «Вперед»

Залиште свій коментар