В Одесі СБУ повідомила про підозру проросійському інтернет-агітатору

Служба безпеки України продовжує системну роботу з викриття колоборантів, які проводять підривну діяльність проти України.
Співробітники СБУ блокували в Одесі діяльність чергового проросійського інтернет-агітатора, який поширював пропаганду країни-агресора.
Слідство СБУ встановило, що керівник структурного підрозділу держпідприємства – одного з об’єктів критичної інфраструктури авіаційної галузі, у власному акаунті розповсюджував заклики до дій, що спрямовані на зміну меж території та державного кордону України. Він активно поширював в забороненій в Україні соціальній мережі матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні. Прибічник сепаратизму поширював матеріали антиукраїнських спільнот та пропагував ідеї «руського міра».
Лінгвістична експертиза засвідчила, що ці матеріали містять публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки.
Під час огляду комп’ютерної техніки пропагандиста правоохоронці виявили матеріали, які містять докази його протиправної діяльності.
Слідчі СБУ повідомили наразі колішньму посадовцю про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Джерело: Управління СБ в Одеській області

Залиште свій коментар