Волонтери з 2014 року – єдність, сила, перемога!

Я категорично проти намагань поділити волонтерський рух на «ДО…» і «ПІСЛЯ…». Тому цей коротенький пост про тих, хто у цьому русі з 2014 року. Адже, надіюсь, що ми розуміємо – російсько-українська війна почалась не 24 лютого 2022 року, а в 2014.

 

Микола Доносіян, Іван Заборей, Сергій Качковський, Олег Марченко, Тетяна Підгорна, Олена Ішкіна, як і багато інших, розпочали свій рух з перших днів війни і продовжують до нині. Тому в Подяках ГО «Громада Роздільнянщини», є такі слова: «…За багаторічну волонтерську діяльність, допомогу Збройним Силам України, підтримку волонтерських проєктів…». Важливими є слова: “…підтримку волонтерських проєктів…”. За 9 років їх було багато, цікавих і необхідних. Але про це іншим разом.

 

 

 

 

 

 

 

 

З початком широкомасштабного вторгнення військ росії, 24 лютого 2022 року, народилась велика кількість волонтерських організацій, груп, осередків. І це прекрасно! Це здорово! І в цьому потужному русі люди з 2014 року, зі своїм досвідом, вмінням об’єднувати, своїм незгасаючим патріотизмом, бажанням прийти на допомогу. Це про них.


Міцного здоров’я, друзі! Хай не вичерпується ваша енергія, віра в ПЕРЕМОГУ! У нас попереду ще багато справ, війна не закінчилась! Наші, з вами, проекти працюють і це радує! З Різдвом Христовим!
Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава УКРАЇНІ!

Володимир ВАСИЛЕНКО, голова ГО «Громада Роздільнянщини»

Залиште свій коментар