Волейбольний турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста В. Чернишова

Волейбольний турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста В’ячеслава Чернишова відбувся у с. Степове.

Понад 30 років проводиться цей захід, але популярність його не падає, а навпаки. Урочистим було відкриття турніру. Зокрема, вітальні слова до присутніх, а це команди: Єгорівки, Кучургану, Степового (легіонери), «Здоров’я», «Ураган», ДЮСШ, Болгарки, Степового та вболівальники, мовили Степовий сільський голова С.В. Кот, заступник голови районної ради С.М. Крилов, депутат районної ради В.В. Кот, начальник відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак», директор ДЮСШ В.М. Замітайло, воїн-інтернаціоналіст О.В. Проценко, які відзначили цінність та важливість проведення спортивних змагань високого рівня, яким вже давно став цей турнір пам’яті.

Представники команд-учасниць, разом із воїнами-інтернаціоналістами та гостями, поклали квіти до могили В. Чернишова.

Самі змагання були дуже напруженими і неспокійними як для гравців, так і для суддів (головний суддя змагань – О.В. Шагамага).

Всі команди ставили свої амбіції вище за дотримання правил та спортивної етики.

Третіми призерами стала команда с. Болгарка (капітан С. Перебийніс). Друге місце посіла команда ДЮСШ (капітан В. Сімаченко). А переможцем стала команда с. Степового (легіонери), на чолі з капітаном С. Ушаковим.

Визначені кращі гравці у командах-призерах, а це: О. Рогожин, В. Сімаченко, С. Ушаков, О. Савчун. Команди-призери і кращі гравці нагороджені кубком, грамотами та призами.

Велика подяка господарям змагань: сільському голові С.В. Коту, депутату райради В.В. Коту, інструктору зі спорту І.М. Довжанському, судді та фотографу Т. Заліте.

Чітка і злагоджена робота з організації та проведення змагань заслуговує поваги і показує, що ставлення до пам’яті за В. Чернишовим буде людяним, поки ми живі.

Володимир ЗІМІН,

начальник відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак».

Залиште свій коментар