Вогник добра, віри та надії

Щороку від Дня Святого Миколая до Різдвяних свят двері «Теплого дому» відкриті для людей, які від чистого серця вітають наших діток різноманітними подарунками. Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити для них свято, побачити в їх оченятах вогник добра, віри та надії – дорого коштує.

Висловлюємо подяку В.Д. Сулімі, який до дня святого Миколая завітав з подарунками до вихованців, а також зробив подарунок для благоустрою притулку. Ми раді, що у Вашій особі знайшли чуйну, небайдужу, дивовижну людину.

Вдячні за запрошення до нас аніматорів депутату міської ради
О.Й. Дмитренко. Цікаво, весело і дуже швидко минув час для дітей. Цей день був наповнений щирими емоціями, теплими почуттями і незабутніми враженнями.

У наш нелегкий час, коли діти потребують турботи і матеріальної допомоги, важко знайти людину, яка здатна сприймати чужі проблеми як свої, і дуже добре, що такі люди все­таки є! Це група однодумців з м. Южний, які подарували нашим дітям можливість оздоровитися на морі. Ваша доброта, чуйність роблять життя дітей кращим.

Дякуємо за покращення матеріальної бази керівнику молодіжної групи «Іскра Милосердя» храму Різдва Пресвятої Богородиці (Слобідка) ієрею Василю Дейсуну.

Велика подяка дитячому садочку № 55 м. Одеса, компанії «НЕТКРЕКЕР «Іренс» , ГО «Асоціація жінок України», керівництву ТОВ «Роздільнатранссервіс» Г.Ю. Ілящуку та М.М. Шивцову за надання автобуса для поїздки в «Сіті­центр»
м. Одеса, колективу дитячої бібліотеки м. Роздільна, козакам Роздільнянщини, представникам Знам’янської ОТГ, Кам’янської ЗОШ, Роздільнянській ЗОШ № 2 та батькам початкових класів за надану допомогу в потребах притулку.

 

Тамара Радованова,

завідуюча притулком для дітей «Теплий дім»

Залиште свій коментар