Тренуймо мозок, щоб бути позитивними

 

5 порад, які допоможуть мозку бути позитивним, коли з’являється щось несподіване

При всіх несподіваних поворотах життя буває важко залишатися позитивним. У негативних думок є хитрий спосіб повзти і руйнувати наш день. Хитрість у тому, щоб тренувати свій мозок так, аби залишатися позитивним. Якщо ви налаштовані на позитивний настрій, у цих негативних думок не буде шансів домінувати. Ось п’ять порад, які допоможуть мозку бути позитивним, коли з’являється щось несподіване.

Бережіть себе

Спосіб життя може сильно вплинути на ваше психічне здоров’я. Якщо постійно вживаєте нездорову їду, курите чи п’єте алкоголь, то ваше тіло буде страждати більше.

Дослідження показали, що навіть дефіцит вітамінів може призвести до зниження психічного здоров’я. Недолік поживних речовин, необхідних вашому організму, може викликати стрес, занепокоєння і депресії.

Щоб ваш мозок генерував позитивні думки, необхідно здорове харчування, багато води і достатньо висипатися щоночі. Дослідження показують, що якщо позбавляєте себе сну, то почуватиметеся більш дратівливим, ворожим і злим.

Вибір здорового способу життя може допомогти вам почуватися бадьорим і позитивним. Гарне харчування сприяє гарному травленню, а хороше (або погане) травлення відіграє важливу роль у нашому настрої.

Знайдіть щось, за що ви вдячні

Незалежно від того, наскільки поганою може здатися ваша ситуація, завжди є за що бути вдячним. Проводіть якийсь час щоранку, перераховуючи три речі, за які ви вдячні. Це може бути ваша сім’я, друзі або дах над головою. Дуже важливо пам’ятати хороші речі в своєму житті. Коли щось піде не так, зазирніть у свій ранковий список і спробуйте знайти світло. Якщо сконцентруєтеся на подяці, речі, які не йдуть добре у вашому житті, не будуть здаватися такими важливими.

Допомогти

Іноді найкращий спосіб допомогти собі – це допомогти іншим. Незалежно від того, вирішите ви стати волонтером у місцевому притулку, відвідати будинок літніх людей або відіслати несподіваний подарунок тому, хто його потребує, це має величезний ефект. Хороші флюїди заразливі. Дарувати радість іншим може наповнити вас тією ж радістю і позитивом.

Слідувати своїй пристрасті

Кращий спосіб залишатися позитивним – це робити те, що вам подобається. Якщо ваша робота не приносить вам радості, шукайте нову. Знайдіть свою пристрасть і дотримуйтесь її. Немає значення ­ це буде твір, музика, акторська майстерність, допомога іншим чи подорожі, знаходьте час, щоб робити те, що вас радує. Ваші цілі і мрії ближче, ніж ви думаєте. Все, що вам потрібно зробити, це діяти!

Знайти баланс

Стрес може розтрощити вас, перш ніж ви зрозумієте це. Ось чому баланс настільки важливий. Якщо ви перевантажені роботою, можливо, настав час зупинитися.

Якщо ваші стосунки занадто напружені, можливо, треба зробити перерву. Займіться йогою, медитуйте, прогуляйтеся парком в обідню перерву або займіться іншими справами, які допоможуть вам заспокоїтися. Зосередьтеся на створенні позитивних вібрацій і розсіюванні будь­яких негативних думок. Вони тільки збивають вас із вашого шляху.

 

Залиште свій коментар