Визначені переможці фестивалю-конкурсу «Зорепад грації та краси» (відео)

25 червня 2017року з нагоди Дня молоді на центральній площі міста Роздільна відбувся ІІ відбірковий тур відкритого районного фестивалю-конкурсу «Зорепад грації та краси», започаткований районною радою .

Нагадаємо, що напередодні Дня захисту дітей був проведений перший відбірковий тур, в якому приймали участь найменшенькі жителі Роздільнянського району. Цього разу змагалися колективи двох вікових категорій: учні старших класів загальноосвітніх закладів та категорія 16+ до нескінченності.

Після виступів учасників фестивалю були визначені переможці:

І вікова категорія

1 місце – колектив «Аеліта», ЦТДУМ, м.Роздільна (кер. І.В. Щур)

2 місце – колектив «Аеліта», ЗОШ №2 сел. Лиманське (кер. О.В. Литвиненко);

3 місце – Колектив «Юність», ЗОШ с. Щербанка (кер. О.В. Комашко);

ІІ вікова категорія

1 місце – колектив «Перлина», ЦТДУМ, м.Роздільна (кер. В.В. Онищенко)

2 місце – колектив «Вікторі», сільський Будинок культури, с. Кучурган;

3 місце – колектив «Вікторія», районний Палац культури, м. Роздільна (кер. В.Ю. Велика);

Гран-прі отримали хореографічний колектив «Силует» Роздільнянської  школи мистецтв  (кер. О.В. Майнова).

Від голови райради Ф.В. Сігала переможці отримали кубки та подарунки – переносні акустичні системи. Колективи «Вдохновение» та «Ми на стиле» (ЗОШ с.Щербанка),  «Sunrise» та сольний танець Ксенії Дубецької  (Роздільнянський НВК «школа-гімназія» №1), а також Дарина Шундровська (Єреміївський НВК) отримали дипломи та заохочувальні призи за участь у фестивалі. А член журі, депутат районної ради М.І. Іванов окремо відзначив колектив із Кошар «Веселі молодиці» (кер. К.С. Левченко) та вручив учасникам грошову премію. «Веселі молодиці» вразили своїм запальним номером «Дикі танці» та не залишили жодного глядача байдужим.

Після визначених результатів всіх присутніх на площі розважав Слава Благов – один із кращих представників молоді м. Одеса, вокаліст та автор пісень. Творчість цього вокаліста вигідно відрізняється від багатьох інших сучасних авторів і виконавців тим, що Слава працює тільки з живим звуком – йому акомпанують баяніст Володимир Войцеховський і гітарист Володимир Павліщук – справжні віртуози. До речі, на концерті вони виступали з сольними номерами теж. Гарна музика, приємний тембр голосу, вміння знаходити з публікою спільну мову зробили концерт легким та радісним.

Роздільнянцям та гостям міста дуже сподобалися молоді виконавці, яких сердечно прийняли, не шкодуючи оплесків і вигуків “браво!”, після чого відбулась розважальна дискотека.

Сподіваємось, що відкритий районний фестиваль-конкурс «Зорепад грації та краси» в подальшому залучатиме все більше і більше учасників і стане доброю традицією на довгі роки.

Залиште свій коментар