Курс молодого бійця

 

Швидко промайнули 20 днів роботи військово-патріотичного табору “Патріот”, що у сел. Лиманське. І ось юні курсанти, їх наставники, батьки та чисельні гості зібралися на майданчику на урочисту церемонію закриття табору.

Кожному курсанту був вручений диплом, який засвідчує факт проходження навчання у військово-патріотичному таборі “Патріот”. А тих, хто демонстрував кращі результати, ще й нагородили почесними грамотами. Присутні на святковому заході батьки були особливо схвильовані в цю мить, їх переповнювало почуття гордості за своїх синів.
З успішним завершенням проходження курсу молодого бійця юнаків, учнів загальноосвітніх шкіл з різних куточків Роздільнянського району, привітало керівництво району – голова районної ради Ф.В. Сігал, голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко та інші. Їх виступи доповнювалися врученням грамот та подяк як курсантам табору, так і їх наставникам та всім, завдяки кому стала можливою робота “Патріота” цього року. Фелікс Володимирович вручив символічні подарунки начальнику табору С.І. Беспалову та всім членам колективу, який забезпечував роботу “Патріота” протягом цих 20 днів.
Прекрасно доповнювали програму виступи вихованців ЦТДУМ та циркової студії “Аріель” (с. Кучурган). Та особливо цікавим, незабутнім став для всіх показовий виступ групи “Спецназ”, сформованої з курсантів “Патріота”. Хлопці продемонстрували вміння та навички, здобуті під час перебування у таборі, – прийоми рукопашного бою, різні силові номери тощо, які робили чітко і вправно.
Право зняти прапор військово-патріотичного табору “Патріот”, та таким чином засвідчити його закриття, було надано кращим курсантам.
На завершення юні патріоти пройшлися стройовим кроком, наспівуючи військову пісню, та сфотографувалися на згадку з
усіма гостями.
Впродовж 20 днів роботи табору “Патріот” його курсантами отримано та закріплено багато необхідних знань і навичок з військової підготовки, знайдено чимало нових друзів, з якими довелося пліч-о-пліч, певно, вперше стати на шлях, хоч і юних, але справжніх захисників Вітчизни. Хочеться вірити, що здобуті юнаками знання стануть у нагоді в майбутньому, а вони завжди будуть сміливими, рішучими захисниками своїх родин та неньки України.
Юлія ГАНГАН.

Залиште свій коментар