Вихованець ДНЗ «Веселка» Іван Чернега – переможець Всеукраїнської олімпіади!

Юні знавці Біблії

Майбутнє особистості, сім’ї, держави, суспільства і цивілізації в цілому значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління. А виховується особистість з народження, перші ж освітні навички та знання вона отримує в садочку.

Важливо, щоб дошкільний навчальний заклад був багатогранним, щоб у ньому малята вчилися не лише розрізняти кольори, вчити вірші, рахувати тощо. Адже важливу роль у вихованні дітей відіграє біблійне розуміння особистості як духовно-фізичної істоти, яка складається з духу, душі та тіла. Духовно-моральний аспект у процесі виховання дітей має особливе значення, особливо актуальний він у сучасному суспільстві.

Для духовно-морального виховання молодого покоління у ДНЗ № 1 «Веселка» м. Роздільна досвідчені вихователі використовують такі виховні форми, методи і засоби виховного впливу, які вже перевірені національним і закордонним педагогічним досвідом і засвідчили свою ефективність. Йдеться про заходи, які використовують виховний потенціал Біблії і християнських цінностей. Про те, як християнське віровчення у дошкільному віці засвідчило свій неперевершений виховний потенціал, свідчить перемога вихованця ДНЗ № 1 «Веселка» Івана Чернеги у X Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії-2017».

Саме колектив дитячого садочка ініціював участь свого вихованця у такому престижному конкурсі та організував його підготовку, а батьки, зі свого боку, підтримали цю ініціативу та забезпечили участь у ній. Дана олімпіада проводиться Міністерством освіти і науки України, Національним університетом «Острозька академія» та ГО «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання» серед дітей дошкільного віку, школярів та студентів.

Для маленького Івана – це вагома перемога. Незважаючи на дитячий вік, він не розгубився і виконав усі завдання, які передбачала олімпіада: намалював малюнок біблійної сім’ї та усно описав його; прочитав вірші на біблійну тематику та усно розповів про зображення на біблійну тематику (епізод із Біблії), а також вдало пройшов тестування на знання Біблії. Іван отримав диплом переможця I ступеня за зайняте I місце у Всеукраїнській
олімпіаді, а також грамоту лауреата за високий рівень ораторської майстерності та красномовства. Вагому роль у підготовці до олімпіади відіграли завідуюча ДНЗ № 1 «Веселка» С.М. Кірчевська, вихователі групи, яку відвідує Іван, О.М. Рукавішникова та М.А. Ворсіна, музичний керівник садочка О.М. Коробко та інструктор з фізичного виховання
К.О. Полтавець.

Учасником даної олімпіади була і старша сестричка Вані – Тетяна Чернега. Вона теж виховувалась у ДНЗ «Веселка», а зараз є ученицею 1 класу школи-гімназії № 1 м. Роздільна і змагалася серед дітей шкільного віку. Підготовкою дівчинки до участі в олімпіаді займалися художній керівник А.О. Осадчий та його помічниця Д.О. Драгомирова. Тетяна посіла друге місце у своїй віковій категорії, що теж неабияк радує.

Особлива роль у духовно-моральному вихованні дітей та підготовці їх до участі в олімпіаді належить настоятелю Свято-Миколаївського храму м. Роздільна, протоієрею В’ячеславу Ткаченку, який особисто займався з дітьми додатково. Варто зазначити, що Іванко та Тетяна відвідують недільну школу при Свято-Миколаївському храмі, яку очолює Т.П. Буковська. Саме такі спільні зусилля стали у підсумку перемогою дітей в олімпіаді.

Вітаємо маленьких роздільнянців та бажаємо, щоб на їх шляху було ще безліч перемог. Дякуємо батькам за гідне виховання сина і доньки, за турботу про наше майбутнє, прославлення рідного міста та навчальних закладів.

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар