ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» повідомляє

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» повідомляє

 

Шановні мешканці  м. Роздільна та Роздільнянського району!

З 1 липня 2015 року право на провадження господарської діяльності з постачання  природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території Одеської області має ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» (далі – постачальник).

 

Якщо споживач не здійснив оплату протягом десяти днів після встановленого строку – 10 число місяця, що йде за розрахунковим, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу споживачу шляхом направлення письмового повідомлення з вимогою самостійно припинити споживання природного газу та сплатити прострочену заборгованість.

Так, відповідно до пункту 13 Розділу II Правил постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2496 (далі – Правила № 2496), постачальник має право ініціювати/вживати заходів з припинення або обмеження в установленому порядку постачання природного газу споживачу, в тому числі в разі проведення споживачем неповних або несвоєчасних розрахунків за договором.

Згідно з абзацем 2 пункту 15 Розділу II Правил
№ 2496, відновлення газопостачання здійснюється за погодженням постачальника та після відшкодування споживачем витрат на припинення та відновлення газопостачання, що понесені постачальником
та/або оператором ГРМ/ГТС, які на даний час складають близько 900 грн.

У разі несплати наявної заборгованості і в подальшому, ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» вимушене звертатись до суду за захистом своїх порушених прав. У даному випадку заборгованість стягується з урахуванням штрафних санкцій і покладенням на боржника судових витрат, мінімальний розмір яких складає 800 грн.

Так, станом на 1.06.2017 р. заборгованість населення перед ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» по сплаті за спожитий природний газ становить 60 млн грн, тому просимо споживачів з повною відповідальністю поставитись до оплати за спожитий природний газ та наголошуємо на необхідності сплатити наявну заборгованість.

Додатково звертаємо увагу споживачів, які користуються субсидіями для оплати послуг з газопостачання, на те, що за наявності несплаченої заборгованості за спожитий природний газ понад два місяці, відповідні субсидії управлінням соціального захисту населення РДА не нараховуватимуться

Адміністрація                ТОВ «ОДЕСАГАЗ-               ПОСТАЧАННЯ».

Залиште свій коментар