Вихованка ЦТДУМ перемогла у Болгаріїї

Радісною подією для нашого Центру творчості дітей та учнівської молоді  стала перемога нашої вихованки гуртка «Квіткові фантазії» Галини Стельмах, яка зайняла І місце у ХІІІ Міжнародному фестивалі «Золотая мечта», який відбувся на Золотих Пісках у Болгарії. Це всесвітній видатний болгарський курорт  на  березі Чорного моря.

Казкові пляжі, прекрасний клімат – мало де є такі місця, створені для чудового відпочинку. І цей відпочинок поєднувався з виступами на фестивальній сцені.

Із великим задоволенням розповідають про свої емоції, враження, про гарно проведений час наші учасники фестивалю.

Разом  із керівником гуртка Ганною Олександрівною Смєловою у свій вільний час переможниця побували на морській екскурсії «Піратський корабель», екскурсіях до найкрасивішого водного парку в Східній Європі –Акваполіс та «Джип-сафарі».

Цей фестиваль крокує по планеті. Розпочавшись у Болгарії, заплановано творчий тур по Європі, в Аспровальт (Греція), в Лос-Анджелес (Північна  Америка).

Керівник гуртка мріє не зупинятися на досягнутому та бажає йти разом у ногу з фестивалем і досягти його вершини – до Лос-Анджелесу. Великі надії, гарні мрії, тож, сподіваємось, вони збудуться.

Людмила Маліцька,

методист ЦТДУМ


Крім того, нещодавно народні колективи Роздільнянського районного Палацу культури взяли участь у VІ Міжнародному фестивалі мистецтв «Морско Конче», який відбувся в м. Обзор (Болгарія):

Народні колективи Роздільної – перші у Болгарії!


 

Залиште свій коментар