Через порушення правил безпеки на залізничному транспорті

Станом на 1.06.2018 року на станціях, перегонах, переїздах регіональної філії “Одеська залізниця” ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, ураження електричним струмом тощо отримали травми різного ступеню важкості 34 сторонні особи, у тому числі 22 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих – три дитини віком до 16 років, при цьому одна дитина загинула.

За аналогічний період 2017 року було травмовано 28 сторонніх осіб, у тому числі 22 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих – три дитини віком до 16 років, при цьому одна дитина загинула. На залізничних станціях в межах Одеської області та м. Одеса трапилося 18 випадків, з них 14 смертельних. Серед травмованих – одна дитина.

З початку року локомотивними бригадами попереджені 59 випадків наїзду на громадян.

Всі ці випадки призвели до затримки руху поїздів, у тому числі пасажирських, та негативно вплинули на психологічний стан локомотивних бригад, яким необхідно було продовжувати рух далі, і спеціалістів, які проводили службове розслідування, виїжджаючи на місце травмування.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталося внаслідок порушення потерпілими “Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України”.

Регіональна філія “Одеська залізниця” ПАТ «Укрзалізниця».

 

 

Залиште свій коментар