Відзначення Дня Української Державності у Роздільній

28 липня у нашому місті, як і по всій країні, вперше відзначається День Української Державності, який є офіційним вихідним днем, але через воєнний стан державні вихідні на час його дії скасовано. Свято має сприяти утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку Росії як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення.


Читайте також: 28 липня Україна відзначатиме День Української Державності


У Роздільній з цієї нагоди відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, в якому взяли участь керівництво районної військової адміністрації та міської ради, представники апарату й відділів цих органів влади та інші бажаючі.

Слово-звернення з нагоди Дня Української Державності мовили голова Роздільнянської РВА Сергій Приходько та міський голова Валерій Шовкалюк, які наголосили на важливості шанування нашої історії, культури, мови та необхідності єднання в боротьбі з рашистами. Адже сьогодні російські окупанти нещадно вбивають українців, нищачи міста та села, спалюють українські книжки на окупованих територіях та забороняють все, що пов’язано з українською культурою.
Збройну агресію рф почала ще в 2014 році, тому сьогодні учасники заходу з нагоди Дня Української Державності також поклали квіти до меморіалу захисникам України та до меморіальної дошки на честь нашого загиблого земляка, Героя-кіборга Сергія Іщенка.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Відзначимо, що 28 липня – це ще й 1034-та річниця з Дня хрещення Київської Русі.

Наш кор.

Залиште свій коментар