Відзавтра, 19 жовтня, школи та НВК Роздільнянської ТГ – на канікулах

Сьогодні, 18 жовтня, відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС при  райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Сергія Приходька, на якій затверджено на районному рівні карантинні обмеження «червоної» зони епідемнебезпеки на Роздільнянщині.

Взяв участь в роботі комісії заступник Роздільнянського міського голови з соціальних питань Серігй Крилов, який довів до відома присутніх: відповідно рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС загальноосвітні заклади Роздільнянської міської ТГ відзавтра, 19 жовтня, – на канікулах. Попередньо були надані рекомендації МОЗ щодо початку осінніх канікул на тиждень раніше в загальноосвітніх закладах. Тож, на території Роздільнянської міської ТГ, у зв’язку із зростанням захворювання на коронавірус та відсутністю опалення в школах, прийнято рішення розпочати осінні канікули.

Дитсадочки працюють в очному режимі. Питання з опаленням вирішено і відзавтра, 19 жовтня, заклади дошкільної освіти опалюватимуться. Також вже з опаленням Роздільнянська БПЛ.

Як повідомив голова РДА, на сьогодні по Роздільнянському районі вакцинація населення становить 15%. Це не найгірший показник в Одеській області, але, на жаль, і невисокий.

Наживо засідання комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації можна переглянути на нашій офіційній сторінці в фейсбук.

 

Залиште свій коментар