Знайомтесь, новий лікар!

РОЗДІЛЬНЯНСЬКА багатопрофільна  лікарня є опорним закладом у нашому районі та надає чимало медичних послуг. Заклад постійно модернізується, оновлюється та оснащується сучасним обладнанням. Не менш важливим аспектом є й те, що до закладу приходять працювати нові професійні кадри, чому активно сприяє генеральний директор Роздільнянської БПЛ Дмитро Кущенко. Аби познайомити вас, дорогі читачі, з новими лікарями, дізнатися, які послуги можна отримати у Роздільнянській БПЛ, презентуємо вашій увазі цикл публікацій під рубрикою «Знайомтесь, новий лікар!».

Вадим Анатолійович Гудима – лікархірург, лікар-ендоскопіст, магістр державного управління за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, медичний директор з медичного обслуговування населення. Почав працювати у Роздільнянській багатопрофільній лікарні з 4 жовтня 2021 року.

Закінчив Буковинський державний медичний університет. Згодом – два роки інтернатури у Черновецькій лікарні швидкої допомоги, один рік – в Одеській обласній клінічній лікарні, потім у цьому ж закладі – два роки клінординатури на базі відділення інвазивних методів діагностики та лікування. На цьому навчання не завершилось, адже Вадим Анатолійович постійно удосконалює свій професійний рівень, впроваджує сучасні методи в роботі. Загальний стаж роботи у медичній галузі Вадима Гудими складає 11 років. До приходу в Роздільнянську БПЛ він працював у Іванівській багатопрофільній лікарні, де обіймав посаду головного лікаря закладу. За час своєї роботи зарекомендував себе не лише як кваліфікований спеціаліст, а й активно займався підвищенням рівня матеріально-технічного забезпечення закладу. Відтепер свої знання та навички Вадим Анатолійович впроваджуватиме на Роздільнянщині, допомагаючи людям в боротьбі з хворобами.

Цілі, стратегія, пріоритети: організація медичного проце – су та підвищення якості надання висококваліфікованої медичної допомоги, створення сучасного відділення малоінвазивної хірургії з прогресивним розвитком та впровадженням новітніх малоінвазивних технологій.

За домопогою лапароскопічної апаратури виконуються такі хірургічні операції: холецистектомія (видалення жовчного міхура), апендектомія, пластика пахових гриж, видалення кіст черевної порожнини, розсічення спайок (вісцероліз), торакоскопія, ендоскопічний гемостаз при шлунково-кишкових кровотечах, ендоскопічна поліпектомія, діагностика та взяття біопсії.         Оперативні ендоскопічні втручання виконуються на сучасному обладнанні з використанням новітньої наркозно-дихальної апаратури і моніторів спостереження за станом пацієнта. Післяопераційний період проходить під наглядом досвідчених фахівців, що дозволяє легко, безболісно і швидко повернутися до звичного ритму життя з максимальним косметичним ефектом.

Вадим Гудима допоможе комплексно оцінити діяльність організму хворого, вміло та своєчасно проведе необхідні лікувально-діагностичні заходи. Високий професіоналізм, увага та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, сучасна апаратура дозволять процедуру ендоскопічного обстеження зробити швидкою, безболісною та максимально комфортною для пацієнта. А це тисячі врятованих життів громадян.

 Прийом пацієнтів здійснюється: понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 12.00 у КНП «Роздільнянська БПЛ» за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 1. Телефон для довідок 095-161-55-22.

         Наталія БУКОВСЬКА

 

Залиште свій коментар