ВІДВІДАЛИ ЗЕМЛЯКІВ НА ПЕРЕДОВІЙ

ВЖЕ сьомий рік на сході України йде війна. Наші захисники мужньо відстоюють територіальну цілісність, незалежність, свободу, суверенітет та мирний сон громадян на всій території нашої держави.

Поряд з ними з перших днів військових дій в 2014 році – волонтери, які регулярно доставляють туди гуманітарну допомогу. Зокрема, наш земляк, роздільнянець Олександр Зубарев разом з командою однодумців весь цей час двічі на місяць здійснює регулярні виїзди на Донбас як до військових, так і до місцевих жителів з продуктами, речами першої необхідності тощо. Адже в умовах війни тамтешнім мешканцям важко дістати найнеобхідніші товари.

Остання поїздка вирізнялася з-поміж інших теплою зустріччю із земляками. А саме: три автобуси доставили гуманітарну допомогу від роздільнянських волонтерів у батальйон “Шторм” під Маріуполем, де проходить службу чимала кількість одеситів. Серед військовослужбовців цього батальйону і двоє роздільнянців – Володимир Гаранін та Віталій Алаликін. Вони несуть варту та обороняють блокпости в напрямку Волновахи. Як розповів Олександр Зубарев, зустріч із земляками на території проведення ООС – завжди зворушлива подія, адже асоціюється з домом, рідними та близькими людьми. Також Олександр Юрійович відзначив, що сьогодні українська армія досить потужна і готова давати відсіч ворогу. Солдати набагато краще озброєні та одягнені, порівняно з 2014 роком.

Разом з Олександром Зубаревим у волонтерських поїздках постійно беруть участь надійні помічники: його дружина Любов, волонтери Олександр Карпелін з дружиною Наталею та Леонід Малимон з сином Ростиславом. Відзначимо, що перед цим попередню поїздку волонтери здійснили в Мар’їнку, яка одна з перших постраждала внаслідок війни на Донбасі та й досі потрапляє під приціл ворога. Зруйновані будівлі з вибитим склом лише нагадують, що колись тут мирно та безпечно проживали люди, працювали, виховували дітей, будували плани на майбутнє, та війна все змінила…

Щоразу після поїздок роздільнянських волонтерів та надану гуманітарну допомогу пересічні жителі Донбасу висловлюють вдячність нашим землякам за підтримку в такий складний для них час. Військовослужбовці теж раді таким зустрічам, бо відчувають щирість та турботу земляків. Війна на Донбасі триває, і українські військові щодня ризикують життям, захищаючи рідну землю. Побажаємо всім повернутися додому живими та здоровими, а Роздільнянщина, безперечно, чекає на своїх земляків, які стали на захист Вітчизни.

Наш кор.

Фото волонтерів

 

Залиште свій коментар