Відтворення подій вбивства Дарини Лук’яненко

Вчора ввечері, при відпрацюванні території в сел. Іванівка поліцейські провели невідкладний обшук в одному із домоволодінь селища. В результі обшуку поліцейські виявили тіло зниклої Дар‘ї Лук‘яненко, яке вже направили на судмедекспертизу.

Під час пошуку зниклої 11-річної Дарини Лук’яненко поліцейські посекундно відновили пересування дівчинки.

Підозрюваний убив дівчинку практично відразу після викрадення, повідомив у Facebook перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін та опублікував відповідну схему.

Згідно із нею, у день зникнення дівчинки підозрюваний побачив її на ринку о 14:10:39, де працюють його та її батьки. За хвилину він звідти іде. Дарина вийшла о 14:20. Відстань від виходу з ринку і місцем злочину становить 141 м. Під час слідчого експерименту 11-річна дівчинка такої ж статури, як Дарина, здолала цю відстань за 2 хв. 33 сек. Отже, на місці викрадення Дарина була о 14:23. За 2 хв. 2 жінки та чоловік почули крик і гавкіт собак. За кілька секунд до того Дарині зателефонувала подруга, проте її телефон уже був вимкнутий.

“Була виконана колосальна робота, ретельно щодня збирали необхідну інформацію. Знайти дитину та встановити особу злочинця вдалося тільки після збору всієї необхідної інформації, яка дозволила посекундно відновити пересування дівчинки від ринку у напрямку до школи 13 червня 2019-го. Ми опитали понад 2 тис. жителів селища, провели огляд тисячі квадратних метрів місцевості. Мали надію знайти Дарину живою. Але сьогодні розуміємо, що покидьок знущався та вбив дитину практично відразу після її викрадення”, – написав Аброськін.

Поліцейські затримали 22-річного Миколу Тарасова із селища Іванівка на Одещині. Його підозрюють у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко. Під час допиту підозрюваний розповів, що душив дівчинку в коридорі. Потім роздягнув, але не ґвалтував. Тоді кинув тіло до ями, а речі облив бензином і спалив.

Залиште свій коментар