“Дядя Толя! Ми хочемо в садочок, а мама – на работу!”

19 червня відбулось пленарне засідання сесії Одеської обласної ради. Перед початком пленарного засідання,  під стінами облради зібралися молоді мами с. Єгорівка з дітьми з вимогою вплинути на ситуацію щодо ремонту дитячого садочка у селі, тримаючи в руках  плакати з написами “Дядя Толя! Ми хочемо в садочок, мама – на работу!”, “Наші діти не гірші за ізмаїльських” тощо .

Нагадаємо, вже три роки з обласного бюджету виділяються кошти на капітальний ремонт будівлі, однак їх так і неосвоєно. За цей час  об’єкт отримав звання “перехідний”. Причиною є затягування оформлення документації та інші чинники. Це питання перед вищим керівництвом неодноразово озвучувала й Єгорівський сільський голова Ганна Караман, однак й досі воно не зрушилось з місця.

До мітингувальників вийшов голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, який запевнив, що наступного тижня буде скликано позачергове засідання профільної комісії облради задля врегулювання даної ситуації.

Також, зі свого боку, роз’яснив ситуацію й депутат облради Владислав Фінік та зазначив, що триматиме на особистому контролі хід справи. А мітингувальники запевнили: у разі, якщо засідання не буде скликане, перекриють Київську трасу.  

Пропонуємо вашій увазі відео

Крик о помощи с Егоровка-САДИК!

Опубліковано Светланою Стародубцевою-Бурковская Середа, 19 червня 2019 р.

Залиште свій коментар