Відкрита Першість Роздільнянської МТГ з футболу

23 жовтня на Роздільнянському стадіоні «Спартак» підійшла до завершення відкрита Першість Роздільнянської МТГ з футболу.

У першому матчі за ІІІ місце зустрілись ФК «Лиман» та СВК «Вікторія» (Яковлівка). Перший тайм і другий – повна протилежність. Вболівальники шуткували, чи бува не втрутився в дії лиманців старик Хоттабич. Слід зазначити, що ФК «Лиман» реконструювалась по ходу сезону. І в цій зустрічі сплав молоді та досвіду переломив хід гри і в підсумку команда отримала перемогу з рахунком 5:2. Учасник команди Віталій Лемещук став кращим бомбардиром Першості. Вітаємо ФК «Лиман» з бронзою (тренер Ярослав Довжанський, капітан Іван Слободзян, голова Лиманської громади Віктор Бакланов).

У фіналі Першості зустрілися ФК «Роздільна» та ФК «Кіровець» (с. Калан­таївка). Всю гру точилась вперта боротьба на всіх ділянках футбольного поля, але один курйозний гол приніс перемогу добротній команд  ФК «Кіровець» – 1:0.

Нагородження проводили Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та головний суддя Першості Максим Попов. У підсумку: IV місце з грамотами та подарунками – СВК «Вікторія» (тренер Олексій Ключников, голова Степанівської громади Наталія Бараненко); ІІІ місце з медалями, грамотами та подарунками – ФК «Лиман» (тренер Ярослав Довжанський, капітан Іван Слободзян, голова Лиманської громади Віктор Бакланов); ІІ місце з медалями, грамотами та подарунками – ФК «Роздільна» (тренер Віктор Щур, капітан Андрій Войников, організатор Максим Подгородецький, голова Роздільнянської громади Валерій Шовкалюк); І місце з перехідним Кубком, медалями, грамотами та подарунками – ФК «Кіровець» (тренер Влад Гузовський, капітан Сергій Бондаренко, керівник Володимир Голубков, староста Калантаївського старостату Михайло Белоус).

На рівні провела змагання суддівська бригада: за ІІІ місце – головний арбітр Олександр Матвеєв, визнаний кращим у сезоні 2022 року; бокові – Олександр Шагамага та Анатолій Кулаков, які обслуговували фінал; головний арбітр у полі – Олександр Гаврилюк.

Велика подяка Роздільнянському стадіону «Спартак» (директор Ігор Піньковський) за повне технічне і фінансове забезпечення організації та проведення фінальних змагань.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар