Турнір пам’яті Олександра Щербатюка

Нещодавно Степанівська громада, сім’я Щербатюків прийняли п’ять ветеранських команд: Роздільну, Лиманське, Єреміївку, територіальну оборону та Яковлівку на традиційному турнірі пам’яті прекрасного організатора, людини справи, вчителя, тренера, чоловіка, батька  Олександра Григоровича Щербатюка.

Багато добрих слів було сказано головним організатором турніру, тренером Олексієм Ключниковим. До учасників змагань також звернулась дружина покійного – Наталія. У виступах однокласника Олександра Григоровича – Анатолія Кулакова та інших пролунали слова подяки Людині з великої літери, яким був Олександр Григорович. Покійного пом’янули хвилиною мовчання, згадавши і його учнів, які завчасно пішли у Вічність, зокрема Юрія Вінника, Анатолія Бразду, Сергія Ключникова та інших.

Технічні результати змагань: І місце і Кубок виборола Роздільна (тренер Олександр Рошковський, начальник команди Василь Суліма), ІІ місце – Яковлівка (тренер Олексій Ключников), ІІІ місце – Лиманське (тренер Ярослав Довжанський).

Прекрасна організація турніру пам’яті Олександра Щербатюка завершилася спогадами за поминальним столом за участю всіх учасників змагань.

Володимир ЗІМІН, начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар