На виставці вишиванок Л.С. Попової, Роздільна

 

У березневому номері нашої газети, присвяченому Міжнародному жіночому дню, ми розповідали про відому талановиту майстриню нашого краю – Л.С. Попову. Любов Степанівна працює вчителем обслуговуючої праці в школі-гімназії № 1 м. Роздільна. Вона – Вчитель з великої літери, який не просто навчає школярів за державною програмою, а виховує у них почуття прекрасного, дбає про естетичне виховання учнів.

Ще одним підтвердженням того, що Любов Степанівна – надзвичайно талановита вишивальниця, стала виставка її робіт, організована у Роздільнянському історико-краєзнавчому музеї (директор В.М. Шняга). Тут красуються вишиті рушники, картини, ікони, подушки, вишиті руками Л.С. Попової. Про гарне оформлення виставки подбали працівники методичного кабінету районного Палацу культури (директор Ю.В. Миколаєв).

На відкриття виставки до музею завітало чимало гостей – шанувальників прекрасного, які вітали майстриню та захоплювалися її творчістю. Серед гостей виставки були керівник апарату райдержадміністрації О.Я. Головко, начальник відділу культури та туризму РДА Н.С. Пояцика, в.о. начальника відділу в справах сім’ї, молоді та спорту В.І. Трачук, доньки Любові Степанівни, які також перейняли талант від своєї матері, та багато інших.

Триватиме дана виставка до 23 листопада і всі бажаючі можуть долучитися до прекрасного – прийти та помилуватися роботами своєї землячки і, можливо, вони надихнуть і вас до творчості.

Юлія ГАНГАН.

музей Роздільна

музей роздільна

музей роздільна

Залиште свій коментар