У планах – відремонтувати дорогу, Роздільнянщина

Голова обласної ради зустрівся з сільськими та селищними головами Степанівки, Кучурган та селища Лиманського Роздільнянського району. Мешканці сіл разом з депутатом обласної ради Ігорем Іогановим звернувся до Анатолія Урбанського з проханням посприяти у вирішенні питання щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка на ділянці 379 – 386 км у межах сіл Степанівка та Павлівка протяжністю 7150 м, що знаходиться в аварійному стані.

-Стан автомобільної дороги критичний. Покриття проїзної частини має великі вибоїни та ями, місцями покриття взагалі відсутнє та зруйновано на 70 %, відсутні дорожні розмітки, знаки, зруйновані узбіччя, – повідомив депутат обласної ради Ігор Іоганов.

Автодорога будувалася в 1984-1985 роках і до теперішнього часу не мала фактичного експлуатаційного утримання, заходи щодо прибирання не здійснювалися протягом багатьох років.

-З обласного бюджету вже виділялось п’ять мільйонів гривень на ремонт даної ділянки траси, але виникла проблема з проектно-кошторисною документацією. Було вирішено, що для того, аби кошти змогли освоїти, служба автомобільних доріг, сільські та селищні ради будуть взаємодіяти. Чотири сільські ради спільно виділять гроші на проектну документацію. До кінця року вся документація буде підготовлена, та вже наступного року цю дорогу спільними зусиллями депутатського корпусу, місцевої влади буде відремонтовано, – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Обласна рада.

Залиште свій коментар