Відео роздільнянських волонтерів з Донбасу

Протягом всього періоду воєнних дій на сході України ми спостерігаємо за волонтерською діяльністю нашого земляка Олександра Зубарєва.

Вже п’ятий рік поспіль, у такий складний для нашої країни період, роздільнянський волонтер регулярно – двічі на місяць – здійснює небезпечні рейси до прифронтової зони, доставляючи туди необхідні товари як військовим, так і мирному населенню. Позаду у Олександра вже більше сотні рейсів. А це мільйони гривень! Волонтеру допомагають його діти, церква, парафіяни та просто небайдужі люди. Та все ж більша частина витрат – власні.

Має Олександр Зубарєв чимало нагород, які підтверджують його активну волонтер­ську діяльність: відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», почесна відзнака Роздільнянської районної ради, Почесна грамота за волонтер­ську діяльність від посла України в США Валерія Чалого. Та найбільшою нагородою для цього чоловіка є щира вдячність за турботу та підтримку від тисяч українців.

Зараз, коли ми переймаємось своїми щоденними турботами, мікроавтобус Олександра Зубарєва знову прямує на Донбас. Хай оберігає Господь нашого героя у такій важливій та благородній місії!

Нижче пропонуємо вашій увазі відео, зняті роздільнянськими волонтерами та Олександром Зубарєвим під час нещодавніх поїздок на Донбас.

Залиште свій коментар