Відбулося засідання 21-ої сесії Роздільнянської міської ради

         2 листопада відбулосязасідання двадцять першої  сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання, на яке прибуло 17 депутатів. Порядок денний нараховував 110 питань.

         Насамперед були затверджені звіт про виконання бюджету Роздільнянської міської ради за  9 місяців  2017 року, програма фінансової підтримки міського комунального підприємства “Роздільнянський міський водоканал” на 2017-2018 роки, у зв’язку з розширенням діяльності підприємства і наданням ним послуг з централізованого теплопостачання, внесено зміни та доповнення до міських програм соціально-економічного та культурного розвитку,  благоустрою та житлово-комунального господарства, сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді м. Роздільна тощо.

         На цій сесії міські обранці затвердили договір про закупівлю робіт з Реконструкції системи водопостачання будівництвом насосної станції третього підйому в м. Роздільна Одеської області, про що інформував начальник юридичного відділу апарату   міської ради та її виконавчого комітету О.О. Прибилов. Зокрема, було проведено тендер, участь в якому брали три організації. Переможцем стало ТОВ «Укргазифікація Південь”, вартість проекту становить 19 979 684,59 грн. Як пояснив міський голова В.О. Шовкалюк, це найнижча із запропонованих цін, але вона швидше за все ще переглядатиметься, бо розрахунки проводилися відповідно даних 2012 року. Валерій Олександрович наголосив, що на сьогодні найголовніше у реконсрукції цієї станції – це резервуар, очистка води та  її подача  малими насосами. Це має сприяти зниженню вартості води та прибрати з неї запах сірководню.

         Крім того, були прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги на лікування, пільг по батьківській платі за відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів Роздільної, земельних питань, які становили більшу частину порядку денного.

         По закритті сесії обговорили необхідність прийняття Генплану міста  з урахуванням усіх пропозицій, звітування депутатів, ситуацію зі вступом в опалювальний сезон 2017 – 2018 та ін.

Р.S. Cлід зауважити, що наразі за ініціативи та фінансування міськради у місцевому парку ведеться будівництво волейбольного майданчика.

Наш кор.

Залиште свій коментар