Веселі розваги роздільнянських школярів у Gagarinn Kids

Веселі розваги роздільнянських школярів у Gagarinn Kids

Протягом усього навчального року учні здобувають знання, наполегливо вчаться, очікуючи на літні канікули. Сьогодні, в умовах воєнного стану, коло можливого відпочинку дітей значно звузилось. Але все одно діти залишаються дітьми і заслуговують на радісні миті та розваги. 

Так, минулої середи випала нагода отримати море позитиву одному з класів Роздільнянського міського ліцею №1, учні якого відвідали найбільший дитячий парк в Одесі — Gagarinn Kids. Подбав про веселі розваги дітей депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, за сприянням депутатки Роздільнянської міської ради Наталії Буковської. 

Gagarinn Kids – це унікальне дитяче місто професій Kids City та планета розваг Kids Planet, серед яких батути, лабіринти, тарзанки, басейни з кульками тощо. Крім того, діти мали змогу відкрити для себе світ професій, спробувати захопливі діяльності та весело заробляти свої перші гроші. Втомленими, але щасливими школярі повернулися додому. Тож нехай у наших дітей буде якомога більше таких приємних миттєвостей, а в Україні настане мир!

Наш кор.

Залиште свій коментар