75-річний ювілей святкує ГУСАК Анатолій Овсійович.

🎉Сьогодні, 20 червня, відзначає свій 75-річний ювілей колишній начальник Роздільнянського районного відділу міліції ГУСАК Анатолій Овсійович.

Він народився в 1949 році на ст. Підгородна Першотравневого району Миколаївської області. Після закінчення Підгороднянської середньої школи в 1969 році був призваний до лав Радянської армії, де успішно проходив службу на посаді командира відділення і командира взводу. Після демобілізації в 1971 році розпочав свою трудову діяльність в органах МВС міліціонером Роздільнянського районного відділу міліції.
За короткий проміжок часу зарекомендував себе з позитивного боку як знаючий, працьовитий, дисциплінований співробітник, за що був рекомендований і призначений дільничним інспектором міліції. На цій посаді він двічі отримав звання «Найкращий дільничний інспектор міліції УМВС в Одеській області» з врученням кубку імені двічі Героя Радянського Союзу С. Артеменка.

У 1977 році Анатолія Овсійовича призначили на посаду заступника начальника відділення карного розшуку райвідділу міліції, а у 1980 році він очолив це відділення. У 1984 році він був призначений заступником начальника райвідділу міліції, де проявив свої організаторські здібності в боротьбі зі злочинністю, а 23 серпня 1989 року А.Є Гусак призначений на посаду начальника Роздільнянського РВ УМВС.

➡️За сумлінне виконання своїх службових обов’язків Анатолій Овсійович нагороджений медалями усіх трьох ступенів «За бездоганну службу», Почесним знаком МВС України та медаллю «Ветеран праці». 16 грудня 1997 року звільнений з органів МВС за станом здоров’я.
Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, мирного неба над головою, уваги та поваги від рідних і близьких людей.

Залиште свій коментар