Ваучер на навчання

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є видача ваучерів на навчання. Роздільнянська філія проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу у цьому напрямку з роботодавцями та пересічними громадянами. І вже цього року 43 жителі району скористалися можливістю і отримали ваучери. Переважна більшість із них вже закінчили навчання, двоє (бджоляр і кухар) – на фінішній прямій. А минулого тижня ще один чоловік отримав ваучер за професією кухар і  розпочав навчання.
Ваучер – це документ встановленого зразка, що дає певній категорії осіб право на перепідготовку, навчання або підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття.
Цього року розширено перелік професій для навчання за ваучером, який включає в себе 123 професії (до цього було доступно 70).
Отримати ваучер можуть певні категорії осіб, зокрема особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, внутрішньо переміщені особи працездатного віку, особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи тощо.
За додатковою інформацією щодо порядку видачі ваучера на навчання, ознайомлення з переліком професій звертайтеся до Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: м.Роздільна, вул. Незалежності, 4-а.

Джерело: Роздільнянська філія Одеського обласного центру зайнятості

Залиште свій коментар