Вакцинуйте тварин проти сказу!

 У Роздільній спеціалістами Роздільнянської державної лікарні ветеринарної медицини проводяться планові профілактичні щеплення тварин проти сказу. Лікарі ветмедицини проводять клінічний огляд тварин, вакцинують їх проти сказу та консультують власників.

Під час спілкування обговорюються небезпечність хвороби, способи передачі та як слід реагувати, якщо тварина зазнала покусів. Фахівці радять господарям, якщо вони переймаються здоров’ям своїх домашніх улюбленців, вакцинувати тварин проти сказу не тільки в період даного заходу, а і в будь-який день протягом року у державній установі ветеринарної медицини міста.

У випадку відсутності господарів вдома, і вашого улюбленця не вакцинували, можете звернутись за тел. 095-476-05-40, лікарі додатково завітають до вас. А минулими вихідними спеціалісти Роздільнянської ДЛВМ проводили щеплення безпритульних собак і котів проти сказу по вул. 40 років Перемоги, у парку Роздільнянської БПЛ та у районі дев’ятиповерхівки по вул. Молодіжна, 73.

Допомагали нашим спеціалістам голова районного осередку ГО «Закон природи» Алла Гончаренко, волонтер Ярослав Дякунчак та учень Роздільнянського міського ліцею № 2 Артем Козлов. Бережіть себе та ваших тварин!

Роздільнянська державна лікарня ветеринарної медицини

 

 

Залиште свій коментар