Вакцинальна бригада відвідала села Бурдівка та Єреміївка

Вакцинальна бригада Роздільнянського Центру первинної медико-санітарної допомоги відвідала села Бурдівка та Єреміївка, де медики щепили від COVID-19 44 особи. Причому 23 людини отримали свої перші щеплення проти коронавірусної хвороби! Двох осіб також протестували на гепатит, одну – на ВІЛ і 52 людям виміряли артеріальний тиск.
🧑‍⚕️🩺Для віддалених сіл Одеської області мобільні медичні бригади – це дієвий інструмент наближення медичних послуг до людей. Крім того, що медики оглядають, консультують та вакцинують місцеве населення, вони також інформують пацієнтів про те, коли і які щеплення слід отримувати, які ризики існують для невакцинованих людей тощо.
😷🏥 Нагадуємо, що щепитися проти COVID-19 і захиститися від важкого перебігу коронавірусної хвороби, ускладнень та смерті ще не пізно. Зверніться до найближчого центру первинної медико-санітарної допомоги і запишіться на вакцинацію у зручний для вас час.
✍️ Зазначимо, що вакцинальна бригада створена та працює в рамках проєкту USAID Розбудова стійкої системи громадського здоров’я від ГС Коаліція за Вакцинацію. І також висловлюємо щиру подяку місцевій владі за інформування населення про вакцинацію і організацію транспорту для людей, які бажали щепитися.
Джерело: Одеський обласний центр громадського здоров’я

Залиште свій коментар