В Україні створили Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

Кабінет міністрів України підтримав утворення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

Джерело: “Рубрика”.

“Необхідно створити нове міністерство. Це питання давно назріло. І важливо сьогодні розставити правильні пріоритети. Це повинні бути нові підходи до розвитку просторості… Сьогодні офіційно ми дамо старт створенню міністерства”, – зазначив Денис Шмигаль.

Він додав, що робота в цьому напрямку не обмежиться одним новоствореним міністерством.

Метою прийняття акту є утворення центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості”, – зазначив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, представляючи документ.

За його словами, ухвалення відповідної постанови дозволить забезпечити сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходження до державного бюджету, розвиток регіонів і позитивно вплине на ринкове середовище України.

Залиште свій коментар