В Одесі проходять 20 обшуків у справі про розкрадання

В Одесі проходять обшуки в офісних приміщеннях та за місцем проживання осіб, які можуть бути задіяні у схемах із заволодіння майном місцевої громади.

Джерело: Національне антикорупційне бюро, “Думская”

Дослівно: “У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи НАБУ за процесуального керівництва САП здійснюють обшуки в Одесі в офісних приміщеннях та за місцем проживання осіб, які можуть бути задіяні у схемах із заволодіння майном місцевої громади. Наразі ці факти та можлива причетність осіб до інших злочинів перевіряються шляхом проведення слідчих дій.

Попередня правова кваліфікація – ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 209 КК України”.

Деталі: Як повідомляє одеське видання “Думская”, детективи НАБУ проводять низку обшуків в Одесі, зокрема, в ресторані “Бабель Фіш” на Грецькій вулиці, що у центрі міста.

Голова територіального управління НАБУ Володимир Деулін уточнив, що детективи відомства проводять одночасно 20 обшуків – в офісах і місцях проживання фігурантів справи про розкрадання коштів міського бюджету.

Дії групи, що складається з чиновників мерії Одеси і посадових осіб комерційних підприємств, кваліфікували за частиною 5 ст. 191, частиною 2 ст. 364 і частиною 3 ст. 209 КК України – “привласнення, розтрата коштів”, “зловживання владою або службовим становищем” та “легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”.

Пряма мова Деуліна: “Йдеться про придбання адмінбудівлі заводу “Краян”, незаконний викуп території аеродрому “Застава” нібито для розширення Західного кладовища, про приватизацію комунальних приміщень, спробу захоплення території Шкільного аеродрому.

Усі вони об’єднані в одне провадження. Ми встановили коло причетних людей, які, можливо, створили злочинну групу. Громаді завдано збитків на суму понад півмільярда гривень”.

Залиште свій коментар