В Одесі через помилку лікаря «за оголошенням» померли двійнята

Дві чотирирічні дитини загинули в Одесі в ніч на 14 травня. Попередньо правоохоронці встановили, що у їхній загибелі винна дитяча лікарка, яку мати дітей знайшла за оголошенням на “ОLХ”.

о 03:45 до Одеського управління поліції зателефонував співробітник швидкої допомоги та повідомив, що він констатував смерть хлопчика, 2018 року народження.

Через сім годин в Одеській обласній дитячій лікарні загинула і його сестра, також 2018 року народження. Діти були двійнятами.

Слідство встановило, що за день до цього мати загиблих дітей купила овочі на одному з міських ринків. Увечері, після вживання овочів, у дітей виникли біль у животі і почалося блювання.

Уранці мати вирішила викликати додому дитячого лікаря. На сайті “ОLX” знайшла оголошення жінки на ім’я Ганна, яка цього ж дня прийшла оглянути дітей та зробила укол препарату “Церукал”. Дозу медик розрахувала, виходячи з маси тіла кожної дитини. Після лікарських маніпуляцій блювання у дітей припинилося, проте апетит зник і діти пили лише очищену негазовану воду.

Коли краще дітям не стало, мати викликала бригаду швидкої допомоги. Проте, за кілька хвилин до приїзду медичних працівників, хлопчик перестав дихати. Медики зі “швидкої” намагалися його реанімувати, але безуспішно. Дівчинку госпіталізували у тяжкому стані до лікарні, де вона невдовзі також померла.

Відомо, що родина була переселенцями із Херсона.

Наразі порушено кримінальну справу за статтею про неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Джерело: Головне управління Національної поліції України в Одеській області

Коментарі

Залиште свій коментар