НОВИНИ ВОЛЕЙБОЛУ

Нещодавно в спортивній залі комунального закладу «Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа» пройшов Турнір з волейболу пляжного серед дівчат 2007 року народження та молодше, присвячений Всесвітньому Дню здоров’я.

Це проходили відбіркові змагання для участі у Чемпіонаті Одеської області.

Переможцями стали Курилова Анастасія та Подвисоцька Юлія, друге місце посіли Опарій Ірина та Петрішина Тетяна, на третьому місці опинились Користа Юлія та Баранкевич Ніка, на четвертому місці – Губернюк Анастасія та Окунь Регіна.

6 травня у м. Біляївка пройшов обласний Турнір з волейболу серед жіночих команд, пам’яті Павла Легкого.

У змаганнях брали участь команди з м. Біляївка, Яськівської ОТГ, Петродолинської ДЮСШ, с. Нерубайське, дві команди з с. Мирне та ДЮСШ м. Роздільна.

У запеклих іграх команда дівчат 2007 року народження та молодше виборола третє місце, до речі сама молодша у віковій категорії серед інших досвідчених команд жінок.

До складу нашої команди увійшли: Опарій Ірина, Курилова Анастасія, Петрішина Тетяна, Подвисоцька Юлія, Кандибка Юлія, Баранкевич Ніка, Данільчук Інеса.

Кращим гравцем визнана Опарій Ірина.

Підготували команду до змагань тренера-викладачі Алла Володимирівна Сімаченко та Владислав Валерійович Сімаченко.