В Кошарах відсвяткували День села

Останній день літа цього року був особливим для всіх жителів села Кошари. Адже саме 31 серпня в останню суботу місяця тут відмічають День рідного села. Святкування розпочалися з самого ранку. На шкільному стадіоні відбувся турнір серед ветеранів футболу між командами Роздільної, Яковлівки, Лиманського та Кошар на кубок Ліскова В.В. Біля школи був організований сільський ярмарок, де турботливі господині виставили різний крам: солодощі, випічку, різноманітні страви. Бажаючих скупитися було чимало, то ж і ярмарок пройшов на славу.

  

Для всіх мешканців села відбувся святковий концерт «Моє село – моя рідна стежина», який підготували завідуюча сільським Будинком культури Дурдук С.П., педагог – організатор ЗОШ Левченко К.С. В ньому взяли участь вчителі Домброва К.В., Коліщак К.М., Стефанюк Н.І., порадували прекрасно підготовленими номерами гурт «Веселі молодиці», хореографічні ансамблі «Rainbow», «Ритм» під керівництвом Левченко К.С.

Дуже приємно, що на святі вшановують довгожителів, ювілярів, новонароджених, вручаються подарунки. І це приємно, бо кожен відчуває себе не просто жителем, а членом великої сільської родини.

Школа має нову сучасну огорожу, за довгі роки її функціонування вперше вивезено відходи з території школи, кожного вівторка від будинків забирається сміття, що покращує екологічний стан, в селі з’явилося нове сучасне міні футбольне поле.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся Кошарський сільський голова Федір Сазанський. Вітаючи односельчан зі святом, Федір Федорович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Це ТОВ «Кошарське», СФГ «Приходько», ТОВ «Справедливість», ТОВ «Зоря», самостійники Яхвак М.М., Рангу Д.М. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Зазначив, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село.

Свято закінчилося видовищним феєрверком та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини до Кошар. Творчий колектив Роздільнянського Будинку культури продовжив програму святкування, зробивши дискотеку веселою та драйвовою.

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей. Ми впевнені, що ці традиції матимуть своє продовження, адже тут живуть прекрасні люди, працелюбні, привітні, щирі, які роблять своє життя цікавим і різноманітним.

 

Залиште свій коментар