В комунальних закладах тривають ремонтні роботи

НЕЩОДАВНО, в рамках контролю якості виконання ремонтів чотирьох комунальних закладів району, головою райдержадміністрації Сергієм Приходьком, заступником голови районної ради Сергієм Криловим, директором КУ «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» Миколою Сухим та інспектором з технічного нагляду Іваном Бевзенком здійснено виїзди по об’єктах. Участь у цих робочих візитах взяли представники підрядних організацій, які виконують роботи.

Найперше відвідали Бурдівську ЗОШ, де завершено капітальний ремонт фасаду будівлі. Кошти делеговані з районного та сільського бюджетів, що є гарним прикладом співпраці на умовах співфінансування соціально-важливих об’єктів. Зокрема, з Єреміївського сільського бюджету було виділено 200 тисяч гривень, а з районного – понад 50 тисяч гривень. У закладі не так давно поновили дах. Для школи, яка тривалий час потребувала фінансових вкладень, такі зміни очікувані та приємні. Про перспективи її подальшого розвитку поспілкувалися із сільським головою Євгенією Ільящук.

Крім того, гості з району відвідали Новоукраїнський НВК. У закладі назріла проблема, пов’язана з тріщиною на одному з перестінків у приміщенні дошкільної групи. Брали участь у зустрічі директор закладу Оксана Кандюк та депутат районної ради Сергій Сташевський. В ході зустрічі обговорили необхідні дії для вирішення даного питання та забезпечення комфорту вихованців.

У рамках робочого візиту відвідали ще два об’єкти. В Роздільнянській ЦРЛ наразі, окрім капітального ремонту приймального відділення, ведуться роботи з ремонту пошкоджених ділянок даху.

В Роздільнянському НВК № 1 спільно з директором закладу Світланою Гоцульською оглянули стан виконання ремонту підлоги спортивної зали, на що з районного бюджету виділено 400 тисяч гривень. Зала є однією з найбільш затребуваних у районі, оскільки в ній проводяться не лише заняття школярів, а й спортивні змагання різного рівня.

На усіх відвіданих об’єктах були надані рекомендації щодо усунення недоліків та належного виконання робіт.

Наш кор.

Коментарі

Залиште свій коментар