Увага! Навчальний курс: “Українська мова – мова вільних людей”

«Своєї мови рідної і свого рідного звичаю вірним серцем держітеся. Тоді з вас будуть люди як слід, тоді з вас громада буде шанована і вже на таку громаду ніхто своєї лапи не положить» (Пантелеймон Куліш. Той, хто запровадив новий фонетичний правопис «кулішівка»).

Кожен українець від початку повномасштабного вторгнення збагнув вагомість кожного слова наведеного послання від Куліша. Особливо усвідомили значущість мовного питання, яке є і залишається завжди на часі. Адже мова в усіх царинах, насамперед освітянській, – вектор розвитку суспільства, носій історичної пам’яти.

Усі філологи, сповнюючи обов’язок свого сумління, об‘єдналися в одну когорту та понесли мову в світ. Це покликання вилилося в запровадження мовних курсів, клубів, зустрічей, занять майже в кожному місті, містечкові, селі. Наша Роздільна не виняток, адже від 29 квітня о 14:00 Роздільнянська центральна міська бібліотека відчиняє свої двері для поціновувачів української мови, для охочих поліпшити знання державної як письмового, так і розмовного видів. Раді бачити всіх!

Владислав Сіміцар

Залиште свій коментар