Успішний старт ІІІ районного етапу спортивних змагань

У Роздільнянському районі офіційно розпочато ІІІ етап змагань, де буде визначено переможців з чотирьох видів спорту: футзалу, волейболу, баскетболу та черліденгу. Кращі з кращих представлятимуть Роздільнянський район на обласному етапі змагань.
5 квітня у Яковлівському опорному закладі загальної середньої освіти Степанівської сільської ради відбувся старт ІІІ районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо!».
https://www.youtube.com/watch?v=WzzLq8bX840
Почали зі змагань з баскетболу серед спортсменів та спортсменок восьми громад Роздільнянського району: Роздільнянської, Великомихайлівської, Затишанської, Захарівської. Лиманської, Великоплосківської, Новоборисівської та Степанівської.
Урочисте відкриття розпочалося хвилиною мовчання з вшанування  захисників та захисниць, які поклали своє життя на війні у боротьбі за незалежність України, та виконання Гімну Держави й офіційного Гімну Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч».
Підтримати спортсменів завітали начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, заступник начальника РВА Наталія Шличок, Степанівський сільський голова Наталія Бараненко, Лиманський селищний голова Віктор Бакланов та виконувачка обов’язків начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту РВА Анастасія Мосьпан.
Прикрасили свято своїм виступом лауреати міжнародних конкурсів, вихованці хореографічного колективу «Aks Dance» КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Степанівської сільської ради під керівництвом художнього керівника Наталії Аксентій та юного хореографа Марії Аксентій.
На початку змагань до дітей та їх тренерів з вітальним словом звернувся начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, який побажав чесної та захоплюючої гри. Як зазначив очільник району, змагання проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського і головною метою їх є створення атмосфери дружніх та товариських спортивних змагань, заохочення учнів до активних занять спортом. Спорт загартовує характер, допомагає соціалізуватися, об’єднує у спільноту друзів, покращує емоційний стан дитини та поліпшує загальне самопочуття, що особливо ціно під час війни.
У підсумку змагань перше місце виборола команда серед юнаків Великомихайлівського ліцею, друге місце отримав Захарівський опорний заклад, а третіми стали спортсмени з Яковлівського опорного закладу.
Серед дівчат перше місце виборола команда Великомихайлівського ліцею, друге місце отримали дівчата Захарівського опорного закладу.
Натхненно, сильно та потужно виступила кожна із команд. Юні спортсмени та спортсменки показали цікавий, емоційний баскетбол. За результатами змагань всі команди отримали кубки, а кожен юний спортсмен – Грамоту і медаль.
Пишаємось кожною командою та кожним учасником! Разом – до Перемоги!
Джерело: Роздільнянська РВА

Залиште свій коментар