НАГОРОДЖЕНО КРАЩІ СПОРТИВНІ ГРОМАДИ ОДЕЩИНИ

Напередодні міжнародного дня спорту, Департамент фізичної культури, спорту та туризму Одеської ОВА підбив підсумки роботи сфери фізичної культури та спорту в Одеській області за 2023 рік! На цьому заході було нагороджено кращих спортивних громад за підсумками обласних спортивних ігор «Рухайся Перемоги».
Спортивні ігри серед міських, селищних, сільських територіальних громад Одещини були проведені з 17 видів спорту окремо по двох групах: серед міських, селищних громад та серед сільських, селищних громад.
Змагання з ігрових видів спорту проходили в декілька етапів: зональні, півфінальні та фінальні. Помітно виросла майстерність гравців і практично усі фінальні змагання проходили в напруженій та запеклій боротьбі.
Дуже яскраво були проведені змагання серед міських тг – у м. Біляївка, серед сільських – у с. Авангард, де змагалися громади в армспорті, гирьовому спорті, легкоатлетичному кросі, настільному тенісі, перетягуванні канату та серед спортивних сімей. Це були справжні спортивні свята.
Найбільш масово пройшли змагання з волейболу – взяли участь 41 чоловічих та 30 жіночих команд, у пляжному – 26 чоловічих, 24 громади взяли участь у жіночому пляжному волейболі та шахів, 23 – взяли участь у міні-футболі, футболі, футзалі, шашках.
Призерами спортивних ігор з різних видів спорту стали представники 30 територіальних громад.
Всього з квітня по листопад 2023 року територіальною організацією проведено 97 заходів на спортивних базах 46 населених пунктів області. У змаганнях взяло участь біля 5500 осіб з 59 громад.
За підсумками ігор у комплексному заліку нагороджено по 6 кращих громад Кубками, грамотами, спортивним інвентарем:
серед міських та селищних громад:
1. Роздільнянська
2. Біляївська
3. Березівська
4. Овідіопольська
5. Окнянська
6. Захарівська
серед сільських, селищних громад:
1. Куяльницька
2. Саф’янівська
3. Великодальницька
4. Дачненська
5. Знам’янська
6. Красносільська
Голови громад та фахівці отримали Подяки за підтримку та розвиток фізичної культури і спорту в громаді.
Територіальна організація «Колос» висловлює подяку департаменту фізичної культури, спорту і туризму за всебічну підтримку, дякує спортсменам за майстерність, наполегливість, віру у перемогу, фахівцям фізичної культури за ентузіазм, популяризацію та розвиток фізичної культури та спорту в громадах.
Спорт об’єднує, а єдність – це сила.
Щиро дякуємо захисникам та захисницям за мужність, відданість та відвагу!!!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Джерело: Сторінка у ФБ Тетяни Федоренкової

Залиште свій коментар