Українка вразила виходом на сцену конкурсу Міс Всесвіт

Фінал конкурсу краси відбудеться у суботу, 14 січня. За перемогу змагаються 85 конкурсанток.

У середу, 11 січня, розпочався міжнародний конкурс краси Міс Всесвіт-2022. Представниця України Вікторія Апанасенко здивувала глядачів та суддів своєю появою у костюмі Воїн Світла. Момент виходу учасниці показали на офіційній сторінці конкурсу в Instagram.

https://www.instagram.com/p/CnTdmINLbKU/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Українка вийшла на сцену у костюмі “Воїн світла”. У дівчини за спиною рухалися великі механічні крила, а на сцені Вікторія кілька разів змахнула мечем. У якомусь ракурсі її образ перегукувався з образом архангела Михайла.

Костюм “Воїн світла”, який символізує боротьбу українців із пітьмою та оберігає від ворогів, створила український дизайнер Леся Патока. Окремо створювався головний убір дизайнерами NAGOLOVY.

Під час півфіналу конкурсантки виходили на сцену у вечірніх, коктейльних сукнях, купальниках, а також національних костюмах.

Представниця України вийшла на сцену у блакитному купальнику. Головним елементом вбрання стала накидка, на якій було намальовано дівчину-птах та напис BE BRAVE LIKE UKRAINE. Вона також дефілювала у вечірній сукні чорного кольору із синьо-жовтими стразами на декольте та з прапором України у ролі накидки.

Щодо національного костюма, то Вікторія Апанасенко вийшла у білій сукні з пишними рукавами та комбінезоні, який символізує броню. Костюм прикрашає головний убір із традиційними для України колосками, механічні крила у синьо-золотих обладунках та меч у руках.

Джерело:  Корреспондент.net 

Залиште свій коментар