Продукти харчування та 20 генераторів надійшли від керівництва ОАЕ

Триває робота Координаційного гуманітарного штабу при Роздільнянській районній військовій адміністрації, який створений розпорядженням начальника РВА Сергія Приходька з метою забезпечення потреб району в умовах правового режиму воєнного стану.
12 січня 2023 року від координаційного гуманітарного штабу при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації прибув гуманітарний вантаж, в який увійшли продукти харчування та 20 генераторів, що надійшли від керівництва Об’єднаних Арабських Еміратів в рамках державної програми Фонду державного майна України та державних інституцій «Утеплюємо країну»
Отримана гуманітарна допомога поповнить асортимент продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб, що проживають в наших громадах.
Генератори будуть розподілені між громадами Роздільнянського району для забезпечення потреб населення та об’єктів критичної інфраструктури.

Коментарі

  • Тетяна

    За рік війни батькам у кого 2 дітей набуло жодної допомоги,ні фінансової ні гуманітарної.Дайте відповідь ті діти нуждаються а ці діти божим духом питається. Мабуть я візмуся за це питання в другому місці але спочатку собору підписи таких батьків як і я.

Залиште свій коментар