У Затоці на Одещині викрили розкрадання бюджетних коштів

СБУ викрила чергову оборудку, організовану посадовцями Затоківської селищної ради

У Затоці на Одещині співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання бюджетних коштів. Цього разу посадовці селищної ради привласнили кошти, виділені на укріплення берегової лінії.

 За версією досудового слідства, оборудку організували службові особи, які вже фігурують у кількох кримінальних провадженнях через масштабні зловживання. У 2019 році вони уклали з фірмою, яка належить родичці одного з них, договір на здійснення капітального ремонту берегозахисної споруди. Підписання контракту відбулося із грубими порушеннями – без проекту та відповідної технічної документації. Крім того, підрядник взагалі не мав ліцензії на здійснення такого виду робіт. Загальна сума договору становила майже 1,5 мільйона гривень. Більшу половину з цих грошей змовники привласнили чрез внесення до актів робіт недостовірних відомостей щодо їх вартості та обсягів.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели 3 обшуки за місцями проживання фігурантів справи. Вилучено звітність, фінансово-бухгалтерські документи та інші матеріали, які доводять незаконні оборудки.

Наразі головному інженеру з технічного нагляду, колишньому тимчасово виконуючому обов’язки голови селищної ради та директору будівельної компанії оголошено про підозри. Їм інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до розкрадання бюджетних коштів.

Викриття незаконної схеми проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області.

Служба безпеки України в Одеській області

 

Залиште свій коментар